Výživové poradenstvo

Výživový poradca

Kto je to Výživový poradca?

Výživový poradca je človek, odborník certifikovaný akreditovanou autoritou, ktorý má znalosti z oblasti fungovania metabolizmu, fyziológie, racionálneho stravovania a zdravého životného štýlu.
Výživový poradca vie čo obsahujú jednotlivé potraviny a ako vplývajú na váš organizmus, aká je ich energetická hodnota a pre koho prípadne nie sú vhodné.
Dokáže zostaviť racionálny jedálny lístok na mieru presne pre Vás, či už chcete schudnú, pribrať, alebo si len udržať či vyformovať postavu. V tomto nám pomáhajú odborné znalosti, moderná technika a výživový softvér.

 

 

Dr.Slim

Výživový poradca používa bioimpedančný prístoj na analýzu zloženia tela, ktorý mu prezradí veľa informácii o tom koľko svalstva a tuku máte, aký je váš bazálny metabolizmus a či máte, alebo nemáte nadbytok viscerálneho tuku v bruchu. Toto všetko slúži ako podklad na zostavenie jedálničku presne pre vás.
V našom centre používame na analýzu tela bioimpedančný prístroj InBody270, ktorý patrí medzi svetovú špičku. Viac o meraní zloženia tela na InBody nájdete TU

Priebeh prvého stretnutia:

Prvé stretnutie umožní spoznať váš aktuálny fyzický stav a kondíciu. Počas tohto stretnutia si prejdeme vaše stravovacie návyky a zvyklosti a prebehne meranie zloženia vášho tela na InBody270.

Navrhneme najefektívnejšie a pre vás najvhodnejšie metódy úpravy vašej hmotnosti, definujeme časové ohraničenie a cieľovú hmotnosť.
Na prvé stretnutie si treba vyhradiť cca 60 minút.

Čo môžete u nás očakávať:

  • Zbavíme vás nadbytočných kilogramov, ak to potrebujete
  • Vysvetlíme a naučíme vás zdravým stravovacím návykom
  • Vysvetlíme zloženie vášho tela
  • Poradenstvo nielen počas doby vášho chudnutia, ale aj po jeho skončení
  • Postupne zmeníme vás život k lepšiemu
  • Budeme vás motivovať a neustále posúvať ďalej. Kedykoľvek sa môžete prísť pochváliť svojimi úspechmi, či len prekonzultovať stravovacie či životné zvyklosti.

Výživový poradca je človek, ktorý vám pomáha s nástrahami modernej a často nutrične nevyváženej stravy, pomôže vám upraviť vašu hmotnosť podľa vašej potreby či túžby.
Dnešná rýchla doba, časté stravovanie vo fast-food reštauráciách, stres, málo pohybu a uponáhľaný životný štýl nám rozhodne nepomáhajú k lepšej fyzickej kondícií či krajšej postave. Je preto normálne a prirodzené starať sa aj o svoje fyzické zdravie a správnu postavu.

Váš výživový poradca DoktorSlim.sk vám pomôže sa v tomto všetkom zorientovať a zlepšiť kvalitu vášho každodenného života. Zastavte sa u nás na kávičku a porozprávame sa, čo pre vám vieme spraviť.

 

Objednať sa na kávičku a nezáväznú konzultáciu

Menu